Turun Seudun Pool ry

18.04.2020 JT

Tänään lahjoittiin tavarat.

Perhetukikeskus otti tänään lahjoituksen hyvillä mielin vastaan. Saavat viikonlopuksi tekemistä, sillä mm. 2 polkuautoa, 3 potkulautaa, leikkikeittiö, 2 kottikärryä ja riippumaton teline oli jotenkin helpompi kuljettaa laatikoissaan.. Lähes kaikki heidän toivomuslistastaan onnistuttiin saamaan ☺️ Nyt pääsevät uusiin peleihin ja leikkeihin.
Iso kiitos siis teille kaikille, tämä tehtiin yhdessä ❤️
Turun Seudun Pool ry


Kausi 2020 - 2021

Vanhemmat uutiset



TSPool logo TSPool logo

Runkosarja 2019-2020


Mestaruussarjan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
8Basso12220218
7Moision Olkkari 12420317
4Proffa5520812
5Jaska 153201010
6Bar Koivu 15220128
3Pocket 16020137
2Galaxie6420155
1Härkä27020173
I divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10korona 13217314
7Raision Keilis4117710
6Aura III451789
8Jaska2401789
9Härkä V391789
5Poimari 1451798
2Pocket X4617107
3Härkä14617107
4GBilis4517107
1Par Rocks 4617125

II divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10MysteryPocket2617215
9Satama13617611
8Cotton 3817710
6Empty Pockets431789
7Naapuri 2381789
4Eku bilis441798
5Bar Koivu 2431798
3Mr fox5017107
2Basso 35117125
1Männyn Profeetat5617143
III divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10Satama II1717116
7Aura IV3717512
9Härkä 43417512
5Korona 24217710
8Galaxie 33617710
6Härkä3401798
3Proffa25317116
2Moision olkkari35717134
4Talli5117134
1Taimon Krouvi5717143

IV divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
11Moision Olkkari 21819118
9Cotton II3919514
10Jaska 33819613
7Höveli24419712
6Pirate4419910
8Phoenix4319910
4Poimari25319118
5Pocket Papat5119118
1Höveli17419163
2IVP6419163
3Lindan Pojat5720146

TSPool logo TSPool logo