Turun Seudun Pool ry

11.04.2019 JT

TSPool:in Kevätkokous 25.4.2019 klo 18.30 Pocket Bar & Billiard

Finaalit 2018-2019


Vanhemmat uutiset


TSPool logo TSPool logo

Pudotus-ja karsintapelit 2018-2019

Kahdeksaan voittoon

Mestaruussarjan pudotus-ja karsintapelit
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Pocket 1
3
3
5
11
Basso1
2
2
0
4
 
Jaska1
3
3
5
11
Proffa
2
2
0
4
 
Bilis ja Meininki
3
3
3
9
Gbilis
2
2
2
6
 
korona 1
2
1
3
6
Bar Koivu 1
3
4
2
9
I divisioonan pudotus-ja karsintapelit
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Moision Olkkari
3
4
4
11
Pocket X
2
1
1
4
 
Bar Koivu 2
3
2
4
9
Team Apaja
2
3
1
6
 
Iloinen Härkä 1
3
5
8
Satama 1
2
0
2
 
HV1
1
1
Pub Jaska 2
4
HV luov
8
II divisioonan pudotus-ja karsintapelit
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Talli
4
3
Mänty luov
12
Pub Mänty
1
2
0
3
 
G6
3
2
0
5
Skipo1
2
3
3
8
 
Empty Pockets
4
4
8
Iloinen Härkä 4
1
1
2
 
cotton pub
3
3
4
10
Proffa 2
2
2
1
5
III divisioonan pudotus-ja karsintapelit
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Taimon Krouvi
5
2
5
12
Aura IV
0
3
0
3
 
Eku
5
5
10
Galaxie 3
0
0
0
 
Ihan Vaan Pubi
3
4
Jaska luov.
8
Jaska 3
2
1
3
IV divisioonan pudotuspelit
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Pocket Papat
3
3
5
11
Phoenix
2
2
0
4
 
Skipo 2
3
2
3
8
Höveli 2
2
3
2
7
TSPool logo TSPool logo

TSPool logo TSPool logo

Runkosarja 2018-2019


Mestaruussarjan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10Gbilis2618117
9Bar Koivu 13318414
8korona 13918810
6Basso14518810
7Bilis ja Meininki421899
5Proffa4618108
4Jaska15118108
3Pocket 15418117
2Härkä25418135
1Galaxie 16018162
I divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10Satama 12518315
7Iloinen Härkä 14218711
8HV14118711
9Pub Jaska 23818711
6Team Apaja4718108
3Moision Olkkari5118108
2Par Rocks5218117
4Bar Koivu 25018117
5Pocket X4918126
1Härkä V5518126
II divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10Iloinen Härkä 42618216
8cotton pub3218414
9Proffa 23118414
7Empty Pockets4018711
6Skipo1471899
5Pub Mänty481899
4G65418126
3Talli5518144
1Aura III5918144
2Fox5818153
III divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
9Jaska 31816115
8Iloinen Härkä 32616313
7Ihan Vaan Pubi391688
5Aura IV411688
4Eku411697
6Galaxie 34016106
2Basso 35216106
1Korona 25316115
3Taimon Krouvi5016124
IV divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
9Naapuri pubi1916115
7Moision Olkkari 22516214
8Cotton II2416313
4Skipo 2471697
6Phoenix4416106
5Höveli 24416115
2Ripidomi5316115
3Pocket Papat4816124
1Satama 25516133

TSPool logo TSPool logo