Turun Seudun Pool ry

20.06.2022 JT

DST


Vanhemmat uutiset


TSPool logo TSPool logo

Pudotuspelit 2021-2022

Kahdeksaan voittoon

Mestaruussarjan pudotuspelit
    vk 18     vk 19     vk 20   Tilanne
Härkä 2
3
3
4
10
Bar Koivu 1
2
2
1
5
 
Pocket 1
5
3
8
Proffa
0
2
2
I divisioonan pudotuspelit
    vk 18     vk 19     vk 20   Tilanne
Satama2
3
2
3
8
Pocket X
2
3
2
7
 
Aura III
4
3
1
8
Fox
1
2
Luov.
3

II divisioonan pudotuspelit
    vk 18     vk 19     vk 20   Tilanne
Raision Keilis
2
1
0
3
Cotton 1
3
4
1
8
 
Bar Koivu 2
5
2
1
8
Höveli 1
0
3
Luov.
3
III divisioonan pudotuspelit
    vk 18     vk 19     vk 20   Tilanne
Empty Pockets
5
3
8
Proffa2
0
2
2
 
Galaxie 3
2
0
2
Pihatontut
3
5
8

IV divisioonan pudotuspelit
    vk 18     vk 19     vk 20   Tilanne
Raision Keilis 2
3
3
3
9
Tarkkis
2
2
2
6
 
Cantina Pirate
2
1
1
4
PocketPapat
3
4
1
8
V divisioonan pudotuspelit
    vk 18     vk 19     vk 20   Tilanne
Akselintupa
4
2
4
10
Cotton II
1
3
1
5
 
Ripido
5
2
2
9
Pulina
0
3
3
6

TSPool logo TSPool logo

TSPool logo TSPool logo

Runkosarja 2021-2022


Mestaruussarjan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
7Pirate V3418315
6Bar Koivu 13618711
5Proffa441899
3Pocket 14818108
4Härkä 24818108
2Jaska 15118108
1Galaxie 15418144
I divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
7Basso1191239
6Fox411789
5Pocket X4217107
4Aura III431789
3Satama24417611
2Korona 14517107
1Par Rocks5117125

II divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
8Basso 32921219
7Eku4121912
6Cotton 15121813
5Höveli 151211011
4Bar Koivu 258211110
3Raision Keilis6121147
2Pub Mänty6221138
1Taimon Krouvi6621174
III divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
8Korona 21919217
7Satama1331376
6Pihatontut361385
5Proffa24519811
4Galaxie 35019118
3Empty Pockets5319118
2Talli5419118
1Iloinen Härkä6019127

IV divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
8Höveli 22521219
7Koivu 345211110
6Tarkkis5321912
5PocketPapat54211011
4Cantina Pirate55211110
3Raision Keilis 25921147
2Aura IV6021138
1Semafori6421147
V divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
8Heppari3121318
7Phoenix3721417
6Cotton II4021714
5Pulina4921912
4Ripido5421156
3Akselintupa6121138
2Jaska 27021156
1Härkä 37621183

TSPool logo TSPool logo