25.03.2018 JT

Finaalit 2017-2018

TSPool finaalien tulospalvelu löytyy täältä

Finaalit järjestetään Galaxie Centerissä ja Pocket Bar & Billiard:ssa siten, että Mestaruussarja - 3. divisioona pelaavat Galaxiessa ja 4. divisioona pelaa Pocketissa. Pelit alkavat klo 10.00. Divisioonat pelaavat pääosin kahdella (2) pöydällä. Jokaisen joukkueen kapteeni pitää finaalipäivän aikana huolta oman joukkueen ja pelin tulospalvelusta. Tulospalvelun pitämiseen ohjeistetaan finaaleissa.

TSPool:in Kevätkokouksen pöytäkirja 16.4.2018

Alex Lelyn valmennus Galaxie Center 04-05.07

Alex Lelyn valmennukseen ilmoittautuneet Galaxie Center 04-05.07

Vanhemmat uutiset


TSPool logo TSPool logo

Pudotus-ja karsintapelit 2017-2018

Kahdeksaan voittoon

Mestaruussarjan playoffs
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Pocket 1/2
5
3
8
Bar Koivu 1
0
2
2
 
Iloinen Härkä 2
1
4
3
8
Proffa
4
1
2
7
 
Bilis ja Meininki
4
1
3
8
Par Rocks
1
4
2
7
 
Höveli 1
1
2
1
4
Basso II
4
3
4
11
I divisioonan playoffs
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Team Apaja
1
2
4
7
Bar Koivu2
4
3
1
8
 
korona1
4
3
5
12
Iloinen Härkä 1
1
2
0
3
 
Pocket X
2
3
4
9
Cotton
3
2
1
6
 
Tapper`s Inn
1
2
3
6
Moision Olkkari 1
4
3
2
9
II divisioonan playoffs
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Satama
4
4
8
Skipo 1
1
1
2
 
FOX 2
1
3
1
5
AURA III
4
2
4
10
 
Eku bilis
3
2
4
9
Ihan vaan pubi
2
3
1
6
 
Basso 3
3
1
3
7
Empty pockets
2
4
2
8
III divisioonan playoffs
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Iloinen Härkä 4
4
5
9
Höveli 2
1
0
1
 
Tapper`s InnTres
2
1
2
5
Galaxie3
3
4
3
10
 
Iloinen Härkä 3
4
3
3
10
Korona 2
1
2
2
5
 
Koivu 3
1
Luov.
1
Ihan Vaan Pubi 2
4
5
9
IV divisioonan playoffs
    vk 13     vk 14     vk 15   Tilanne
Pub Jaska3
3
5
8
Cottonistit
2
0
2
 
Moision Olkkari 2
4
2
2
8
Skipo2
1
3
3
7
TSPool logo TSPool logo

TSPool logo TSPool logo

Runkosarja 2017-2018


Mestaruussarjan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10Par Rocks3518612
9Basso II3518612
7Höveli 13718612
8Bilis ja Meininki3718612
6Bar Koivu 13718711
5Proffa431899
4Iloinen Härkä 25518117
3Pocket 1/25618117
2Galaxie 15618135
1Pub Jaska 15918153
I divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10Cotton3018315
9Moision Olkkari 13818612
8Tapper`s Inn401899
7Pocket X4118810
6Bar Koivu24418711
5Iloinen Härkä 1 441899
4korona1461899
3Team Apaja5118108
2Pub Jaska 25218144
1GBilis6418153
II divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10Ihan vaan pubi2718216
9Empty pockets3518513
8Basso 33518612
7Eku bilis3618711
6Skipo 1451899
5AURA III4718108
4FOX 25118117
3Satama5218108
2Pub Mänty6018153
1Pirate 16218153
III divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
10Ihan Vaan Pubi 23318513
9Korona 23518513
8Koivu 33918612
7Iloinen Härkä 34018711
6Galaxie34318108
5Höveli 2471899
3Iloinen Härkä 45018117
4Tapper`s InnTres5018117
2Proffa 25218126
1G 66018144
IV divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
7XXX151239
6Cottonistit3017413
5Skipo24217710
4Moision Olkkari 2441789
3Pub Jaska34817134
2Pocket Papat4917125
1Shooters5117107

TSPool logo TSPool logo