Turun Seudun Pool ry

30.03.2021 JT

TSPool hallitus on tänään 19.3.2021 päätynyt seuraavaan:
Laitetaan kausi pakettiin vallitsevien olosuhteiden pakottamana. Kuten aiemmin päätettiin, jaetaan mestaruudet ja pelaajarankingit tämän hetkisen runkosarjan perusteella.
TSPool hallitus miettii, miten ja milloin palkinnot jaetaan.

Vanhemmat uutiset



TSPool logo TSPool logo

Runkosarja 2020-2021


Mestaruussarjan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
6Bar Koivu 14018711
4Galaxie4818810
1Härkä 26318162
2Jaska 15518135
8Par Rocks2818216
3Pocket 15418126
7Pocket X2818513
5Proffa441899
I divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
4Aura III4518108
2Basso 14918108
3GBilis4818135
5Grillihärkä4118711
6Moision Rokkari4118711
1Pirate V6218162
7Poimari 13818513
8Pub Jaska 23518414

II divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
3Bar Koivu 25018126
6Basso 33818810
7Eku3018513
8Empty Pockets3018414
1Korona 16518153
2Mr Fox6018126
4Pub Mänty4418711
5Raision Keilis431899
III divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
2Cotton 15618135
4Iloinen Härkä4518810
8Korona 22818414
6Naapuri 23918711
7Proffa 23518612
3Satama 15318126
1Taimon Krouvi5918144
5Talli4418810

IV divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
3Aura IV411697
2Galaxie 34615105
6Härkä 42715312
1Höveli 16416151
5Höveli 22815510
7Phoenix2115510
4Pub Jaska 3381679
V divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
4Cotton II4417710
3Härkä 34417107
1Koivu 34917116
6Lindan Pojat2817314
2PocketPapat4617107
5Ribido4217107

TSPool logo TSPool logo