Turun Seudun Pool ry

20.06.2022 JT

DST


Vanhemmat uutiset


TSPool logo TSPool logo

Pudotuspelit 2021-2022

Kahdeksaan voittoon

Mestaruussarjan pudotuspelit
    vk 18     vk 19     vk 20   Tilanne
Härkä 2
3
3
4
10
Bar Koivu 1
2
2
1
5
 
Pocket 1
5
3
8
Proffa
0
2
2
I divisioonan pudotuspelit
    vk 18     vk 19     vk 20   Tilanne
Satama2
3
2
3
8
Pocket X
2
3
2
7
 
Aura III
4
3
1
8
Fox
1
2
Luov.
3

II divisioonan pudotuspelit
    vk 18     vk 19     vk 20   Tilanne
Raision Keilis
2
1
0
3
Cotton 1
3
4
1
8
 
Bar Koivu 2
5
2
1
8
Höveli 1
0
3
Luov.
3
III divisioonan pudotuspelit
    vk 18     vk 19     vk 20   Tilanne
Empty Pockets
5
3
8
Proffa2
0
2
2
 
Galaxie 3
2
0
2
Pihatontut
3
5
8

IV divisioonan pudotuspelit
    vk 18     vk 19     vk 20   Tilanne
Raision Keilis 2
3
3
3
9
Tarkkis
2
2
2
6
 
Cantina Pirate
2
1
1
4
PocketPapat
3
4
1
8
V divisioonan pudotuspelit
    vk 18     vk 19     vk 20   Tilanne
Akselintupa
4
2
4
10
Cotton II
1
3
1
5
 
Ripido
5
2
2
9
Pulina
0
3
3
6

TSPool logo TSPool logo

TSPool logo TSPool logo

Runkosarja 2021-2022


Mestaruussarjan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
6Bar Koivu 13618711
1Galaxie 15418144
4Härkä 24818108
2Jaska 15118108
7Pirate V3418315
3Pocket 14818108
5Proffa441899
I divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
4Aura III431789
7Basso1191239
6Fox411789
2Korona 14517107
1Par Rocks5117125
5Pocket X4217107
3Satama24417611

II divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
4Bar Koivu 258211110
8Basso 32921219
6Cotton 15121813
7Eku4121912
5Höveli 151211011
2Pub Mänty6221138
3Raision Keilis6121147
1Taimon Krouvi6621174
III divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
3Empty Pockets5319118
4Galaxie 35019118
1Iloinen Härkä6019127
8Korona 21919217
6Pihatontut361385
5Proffa24519811
7Satama1331376
2Talli5419118

IV divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
2Aura IV6021138
4Cantina Pirate55211110
8Höveli 22521219
7Koivu 345211110
5PocketPapat54211011
3Raision Keilis 25921147
1Semafori6421147
6Tarkkis5321912
V divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
3Akselintupa6121138
6Cotton II4021714
8Heppari3121318
1Härkä 37621183
2Jaska 27021156
7Phoenix3721417
5Pulina4921912
4Ripido5421156

TSPool logo TSPool logo