Turun Seudun Pool ry

30.03.2021 JT

TSPool hallitus on tänään 19.3.2021 päätynyt seuraavaan:
Laitetaan kausi pakettiin vallitsevien olosuhteiden pakottamana. Kuten aiemmin päätettiin, jaetaan mestaruudet ja pelaajarankingit tämän hetkisen runkosarjan perusteella.
TSPool hallitus miettii, miten ja milloin palkinnot jaetaan.

Vanhemmat uutiset



TSPool logo TSPool logo

Runkosarja 2020-2021


Mestaruussarjan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
5Proffa441899
7Pocket X2818513
3Pocket 15418126
8Par Rocks2818216
2Jaska 15518135
1Härkä 26318162
4Galaxie4818810
6Bar Koivu 14018711
I divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
8Pub Jaska 23518414
7Poimari 13818513
1Pirate V6218162
6Moision Rokkari4118711
5Grillihärkä4118711
3GBilis4818135
2Basso 14918108
4Aura III4518108

II divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
5Raision Keilis431899
4Pub Mänty4418711
2Mr Fox6018126
1Korona 16518153
8Empty Pockets3018414
7Eku3018513
6Basso 33818810
3Bar Koivu 25018126
III divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
5Talli4418810
1Taimon Krouvi5918144
3Satama 15318126
7Proffa 23518612
6Naapuri 23918711
8Korona 22818414
4Iloinen Härkä4518810
2Cotton 15618135

IV divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
4Pub Jaska 3381679
7Phoenix2115510
5Höveli 22815510
1Höveli 16416151
6Härkä 42715312
2Galaxie 34615105
3Aura IV411697
V divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
5Ribido4217107
2PocketPapat4617107
6Lindan Pojat2817314
1Koivu 34917116
3Härkä 34417107
4Cotton II4417710

TSPool logo TSPool logo