Turun Seudun Pool ry

18.04.2020 JT

Tänään lahjoittiin tavarat.

Perhetukikeskus otti tänään lahjoituksen hyvillä mielin vastaan. Saavat viikonlopuksi tekemistä, sillä mm. 2 polkuautoa, 3 potkulautaa, leikkikeittiö, 2 kottikärryä ja riippumaton teline oli jotenkin helpompi kuljettaa laatikoissaan.. Lähes kaikki heidän toivomuslistastaan onnistuttiin saamaan ☺️ Nyt pääsevät uusiin peleihin ja leikkeihin.
Iso kiitos siis teille kaikille, tämä tehtiin yhdessä ❤️
Turun Seudun Pool ry



Vanhemmat uutiset



TSPool logo TSPool logo

Runkosarja 2019-2020


Mestaruussarjan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
4Proffa5520812
3Pocket 16020137
7Moision Olkkari 12420317
5Jaska 153201010
1Härkä27020173
2Galaxie6420155
8Basso12220218
6Bar Koivu 15220128
I divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
7Raision Keilis4117710
5Poimari 1451798
3Pocket X4617107
1Par Rocks 4617125
10korona 13217314
8Jaska2401789
9Härkä V391789
2Härkä14617107
4GBilis4517107
6Aura III451789

II divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
9Satama13617611
7Naapuri 2381789
1Männyn Profeetat5617143
10MysteryPocket2617215
3Mr fox5017107
6Empty Pockets431789
4Eku bilis441798
8Cotton 3817710
2Basso 35117125
5Bar Koivu 2431798
III divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
4Talli5117134
1Taimon Krouvi5717143
10Satama II1717116
3Proffa25317116
2Moision olkkari35717134
5Korona 24217710
9Härkä 43417512
6Härkä3401798
8Galaxie 33617710
7Aura IV3717512

IV divisioonan runkosarja
SijaJoukkue Pisteet    o     v     h  
4Poimari25319118
5Pocket Papat5119118
6Pirate4419910
8Phoenix4319910
11Moision Olkkari 21819118
3Lindan Pojat5720146
10Jaska 33819613
2IVP6419163
7Höveli24419712
1Höveli17419163
9Cotton II3919514

TSPool logo TSPool logo