Turun Seudun Pool ry

Biljardiliigan henkilkohtaiset mestaruuskisat 8-pallossa .

Pelipaikka: Galaxie Center.

11.02.2017 klo 10:00

Kilpailukutsu (pdf)


Ilmottautuminen kapteenien tunnuksilla, tai spostilla biljardi@biljardi.com.
Ilmottautuneet: (111 kpl)

Mestaruussarja:
1. Jari Tamminen, Bar Puoliaika
2. Henri Vesterinen, Iloinen Hrk 2
3. Marko Jalonen, Bar Puoliaika
4. Janne Jrvel, Pub Jaska 1
5. Aki Mundolin, Pub Jaska 1
6. Henri Thtinen, Pub Jaska 1
7. Petri Lempinen, Hveli 1
8. Jesse Huhtanen, Hveli 1
9. Jesse Jrvelinen, Hveli 1
10. Joni Aaltonen, Hveli 1
11. Jesse Mattila, Tapper`s Inn
12. Miikkael Sderlund, Tapper`s Inn
13. Lauri Linden, Bar Puoliaika
14. Nuno Francisco, Iloinen Hrk 2
15. Santeri Alanko, Iloinen Hrk 2
16. Sami Jokinen, Pocket kakkonen
17. Simo Rinne, Iloinen Hrk 2
18. Jouni Niemel, Pub Jaska 1
19. Santtu Haavisto, Hveli 1
20. Tommi Laine, Galaxie I
21. Hannu Pekkanen, Iloinen Hrk 2
22. Nico Vuorinen, Iloinen Hrk 2
23. Janne Haltia, Basso II
24. Kari Sinisalo, Basso II
25. Ari Nissi, Iloinen Hrk 4
26. Santtu Penttil, Hveli 1
27. Pasi Mettl, Pocket kakkonen
28. Jussi Salovaara, Pub Jaska 1
29. Jouko Hiltunen, Pub Jaska 1

I-Divisioona:
1. Jussi Laaksonen, GBilis United
2. Mikko Nieminen, GBilis United
3. Sami Laitervo, Iloinen Hrk 4
4. Jesse Laihonen, Iloinen Hrk 1
5. William Karlsson, Pocket X
6. Antti Koivula, GBilis United
7. Marko Savolainen, Pub Mnty 2
8. Miikka Koivikko, Pub Mnty 2
9. Topias Lehtovaara, Pub Mnty 2
10. Janne Mickelsson, Pub Mnty 2
11. Elmo Johansson, Bar Koivu 1
12. Pasi Haaslahti, Iloinen Hrk 1
13. Jami Mller, Proffa
14. Veikko Lehtinen, Iloinen Hrk 1
15. Antti Kallioinen, Proffa
16. Vesa Katajamki, Bar Koivu 1
17. Robin Aaltonen, Basso 3
18. Jani Lehtonen, Iloinen Hrk 1
19. Tony Jaekel, FOX 2
20. Mikko Nissil, FOX 2
21. Kimmo Herne, FOX 2
22. Ville Lehto, FOX 2
23. Marko Nurmi, FOX 2
24. Kari Haapanen, Moision Olkkari
25. Jarkko Kylander, Iloinen Hrk 1
26. Jarno Suhonen, Bar Koivu 1
27. Tero Loimovuori, Bar Koivu 1
28. Ari Niemel, Bar Koivu 1
29. Lassi Heiskanen, Bar Koivu 1
30. Eetu Fromholdt, Pocket - Bilis ja Meininki
31. Kristian Mahnala, Pocket - Bilis ja Meininki
32. Esa Aho, Pocket - Bilis ja Meininki
33. Jani Hgmander, Pocket - Bilis ja Meininki
34. Jari Kakko, GBilis United
35. Toni Junkkarinen, Basso 3

II-Divisioona:
1. Boris Parkkunen, Korona 1
2. Jere Salminen, Pocket X
3. Hannu Idstrm, Korona 1
4. Markus Poikonen, Korona 1
5. Timo Leini, Pocket X
6. Mikko Andersson, Korona 1
7. Toni Finnholm, Korona 1
8. Jere Vhnikkil, Ihan vaan pubi 1
9. Rami Arvola, Pocket X
10. Joni Laiho, Pub Jaska 2
11. Juha Hautakorpi, Pub Jaska 2
12. Markku Mkel, Pocket X
13. Marko Kallio, Pub Jaska 2
14. Ahti Sinisalo, Bar Koivu 2
15. Antti Nummelin, Pub Jaska 2
16. Roope Palmu, Pub Jaska 2
17. Mikko Nousiainen, Korona 1
18. Tom Rantanen, Pocket X
19. Teemu Tanninen, Old Smuggler
20. Teemu Tuparinne, Old Smuggler
21. Aki Viitala, Ihan vaan pubi 1
22. Jyri Nurmi, Galaxie 3
23. Tommi Kankare, Old Smuggler
24. Ville Lintula, Pub Jaska 2
25. Jyri Laakso, Pub Jaska 2
26. Mikko Rautio, Iloinen Hrk 1
27. Petri Vahtera, Bar Koivu 2
28. Niko Karhu, Empty pockets
29. Jonne Vilja, Empty pockets
30. Teemu Hmlinen, Pirate 1
31. Miika Laukkanen, Bar Koivu 2
32. Markus Lf, Pub Jaska 2
33. Marko Kolehmainen, Korona 1

III-Divisioona:
1. Jouni Reinikainen, Iloinen Hrk 4
2. Juuso Silfvehuth, Iloinen Hrk 4
3. Markus Andersson, Skipo 2
4. Tuomas Laine, Iloinen Hrk 4
5. Tomi Niemi, G 6
6. Matti Simolin, Satama
7. Heidi Kettunen, Pool Sisters Revival
8. Hanna Sokajrvi, Pool Sisters Revival
9. Petri Lehto, Iloinen Hrk 3
10. Jaakko Ruohisto, AURA III
11. Karoliina Taipale, Pool Sisters Revival
12. Jarmo Nieminen, Iloinen Hrk 3
13. Palmu Petteri, ihv2